Hakkımızda

     Hakkımızda

FOCUS PUSULA GAYRİMENKUL YATIRIM DANIŞMANLIK, kısaca  PUSULA GYD şirketimiz, 12 yılı aşkın sektörel deneyimi ile Gayrimenkul İşletmeciliği konu başlığında,

  • Gayrimenkul Değerleme & Ekspertiz Hizmetleri
  • Gayrimenkul Proje Geliştirme Hizmetleri
  • Kentsel Dönüşüm Hizmetleri
  • İkinci El, Alım-Satım-Kiralama / Mülk Yönetimi Hizmetleri
  • Proje Satış & Pazarlama ve Marka Danışmanlığı Hizmetleri
  • Tapu & Kadastro Müşavirlik Hizmetleri
  • Yabancıların Mülk Edinmesi ve Türk Vatandaşlığı Hizmetleri
  • Profesyonel Site-AVM-İş Merkezi Yönetimi Hizmetleri’ni

Tek çatı altında toplayarak, Güven, Kalite ve Sorumluluk anlayışıyla sunan, verdiği entegre hizmetler ile size özel tamamlayıcı çözümler üreten, kendi alanında uzman teknik kadrosu ve çözüm ortaklarıyla fark yaratan, koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinen, profesyonel ve kurumsal bir şirketiz. PUSULA GYD  şirketi, ISMIC Innovative Solutıons Management and Investment Consultancy  şirketinin iştirakidir.

MİSYON

Gayrimenkul Sektöründe, tüm müşterilerimize, yatırımcılarımıza ve iş ortaklarımıza, farkındalık yaratarak, katma değeri yüksek, kaliteli, en iyi hizmeti sunmak ve marka değeri yaratmak.

VİZYON                                                                                                                    

Farkındalık yaratarak oluşturduğumuz, katma değeri yüksek işlerle, müşterilerimizin aradığı ve önerdiği, öncelikli markalar arasında yer almak ve marka zinciri oluşturmak.

KURUMSAL  DEĞERLERİMİZ

a ) Yenilikçilik : Her zaman yeniliğe açık olmak, hem sektörel hem kurumsal tüm gelişmeleri yakından izlemek başarıda en önemli etkenlerden biridir.

b ) İç Disiplin : Çalışanlarımız, disiplinin, öz güven ve başarıyı beraberinde getireceğinin bilincindedir.

c ) Müşteri Odaklılık : Müşteri odaklılık anlayışı, şirketin tüm fonksiyonlarında, müşteriyi ön plana çıkarmaktadır. Müşteri en önemli öz varlıktır, şirketin öncelikleri arasında ilk sıradadır. Şirketin yapılanması, işleyişi, hedefleri ve temel stratejileri müşteri memnuniyeti üzerine kurulmuştur.

d ) Sosyal Sorumluluk : Şirketin taşıdığı, sosyal sorumluluk bilinci çerçevesinde doğaya, eğitime, bilime ve toplumsal yaşama katkıda bulunmayı hedefler, sosyal sorumluluk projelerine destek verir.

e ) Sürekli Gelişim : Rekabet gücünü artırmanın temelinde sürekli gelişim yatar ve rekabet ile de verimlilik artar. Bu amaçla çeşitli kurs ve seminerlerle, çalışanların bilgi ve becerilerinin yükseltilmesi hedeflenir.

f) Güvenilirlik :  İnşaat sektörü gibi kalıcı değerler üreten bir sektörde, firma olarak güvenilirlik ve itibar, birinci derecede önemlidir. Bu alanda azami özveri ile güvenirliliğini en üst düzeye çıkarmak ve itibarını muhafaza etmek için çalışmaktadır.

g) Şeffaflık : Güvenirliğin temelinde, şeffaflık ve açıklık bulunur. Bu nedenle firma olarak müşterilerimize karşı her zaman açık ve şeffaf olmak ana prensiplerimizdendir.

h) Strateji : Müşteri Memnuniyetini Artırmak, Kurum İtibarını ve Değerini Artırmak, Yeni Ürün ve Üretim Teknolojileri Geliştirmek ve Uygulamak, Çalışanların Bağlılığını ve Motivasyonunu Artırmak, Kaynakları Verimli ve Etkin Kullanmak